Opłaty przez internet

Zgodnie z uchwałą Walnego Zgromadzenia i Zarządu informujemy, że zezwolenia na połów ryb w jeziorach NTW, można wykupić wpłacając należność przelewem bankowym lub internetowym na konto NTW w BGŻ o/Kwidzyn na rachunek nr: 

 

86 2030 0045 1110 0000 0291 9130

 

W treści przelewu należy wpisać następujące dane: 

  1. Nazwisko i Imię Wędkarza;

  2. Adres zamieszkania;

  3. Nr karty wędkarskiej;

  4. Nr legitymacji członkowskiej NTW (o ile posiada);

  5. Okres połowu – ważności zezwolenia (np. 24 kwiecień 2024 r., zezwolenie jednodniowe ważne jest np. od godz. 16.00 jednego dnia do godz. 16.00 dnia następnego, obowiązują limity złowionych ryb w czasie jednorazowego łowienia).

  6. Potwierdzam znajomość Regulaminu Połowu Ryb NTW

 

   Opłata za 1 dobę wędkowania 1 osoby wynosi 30 zł
(J. Otoczyn – 35 zł). 

 

           Tak wypełniony przelew należy okazywać osobą uprawnionym do kontroli tj.: Strażnikom Państwowej i Społecznej Straży Rybackiej, Straży Leśnej   Funkcjonariuszom Policji i Strażnikom Ochrony Przyrody 

 

ZEZWOLENIA CAŁOROCZNE

 

Zgodnie z uchwałą Zarządu informujemy, że zezwolenia całoroczne na połów ryb w jeziorach NTW, można wykupić wpłacając należność przelewem bankowym lub internetowym na konto NTW zgodnie z instrukcją powyżej, pod warunkiem:

 

1. Wpłata na zezwolenie całoroczne dokonana na konto bankowe NTW oraz wpłata w sklepach upoważnionych do sprzedaży zezwoleń wymaga pobrania oryginalnych zezwoleń u Skarbnika  w biurze NTW za okazaniem dowodu wpłaty w ciągu 1 tygodnia od dokonanej wpłaty.

 

lub

2. Do należnej kwoty za zezwolenie należy doliczyć 20zł (koszty przygotowania i wysyłki zezwolenia), wówczas zezwolenie w ciągu 30 dni zostanie przesłane na adres wskazany na przelewie bankowym.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/